Saç ve cilt için değerli yağ çözümü

 

TheLifeCo “SkinFood ve HairFood Değerli Yağlar Serisi”, güzellik dünyasının matematiğini değiştirmek için formüle edildi. Her biri yüzde yüze varan oranda saf yağlarla formüle edilen kremler, maskeler, vücut yağları ve şampuanlar, berrak, sağlıklı, parlak ciltlerin ve saçların tasarımcısı olacak!

Cildinizi ve saçınızı TheLifeCo’nun değerli yağlarıyla besleyin!

Cildimizdeki ve saçımızdaki yağ bezleri doğal olarak yağ üretir. Bu yağ cildimizi nemlendirir, kurumasını ve çok hızlı yaşlanmasını ve ışığının sönmesini engeller. Ama 30’lu yaşlardan itibaren bu yağları azar azar kaybetmeye başlarız. Sağlık deyince aklımıza ilk gelen markalardan biri olan TheLifeCo cildimizde ve saçımızda kaybettiğimiz ne varsa tamamlamak ve eski ışıltısına geri döndürmek için geldi.

Skinfood ve Hairfood serileri “Değerli yağlarla canlı parlak bir cilt ve saçlar” mottosuyla, nesilden nesile kullanılan en saf içerikler ile günlük bakım ritüelinizi tümden değiştirmeye geldi.

 TheLifeCo HairFood Doğal Cilt Bakım Ürünleri Serisi

Doğal Cilt Bakım Yağı

Cildin nem dengesi ve esnekliğine destek için formüle edilen TheLifeCo Doğal Cilt Bakım Yağı, kolay emilen yüzde 96 doğal içeriği, zeytinyağı, çörek otu yağı, susam yağı, nane yağı, organik Hindistan cevizi yağı, biberiye yağı ve Hint yağı içeriyor. Özellikle güneş sonrası bakımı, ferahlama, yoğun cilt nemlendirme ve çatlak izleri bakımı için kullanılabilir. Birkaç damlası bile geniş alanları nemlendirmeye yeterlidir. Her gün istenilen sıklıkta uygulanabilir ve alkol, paraben, silikon ya da renklendirici içermez.

Doğal Bronzlaştırıcı Yağ 

Organik hindistan cevizi yağı, kakao yağı, havuç yağı, zeytinyağı, susam yağı içeren bronzluk yağı, güneşe çıkmadan 15-30 dakika önce tüm vücuduna uygulanıyor.​ Yüzdükten sonra tekrar sürülmesi ve güneşte uzun süre kalındığı takdirde 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

Kolay emilen formülü, yüzde 97 doğal içeriği ile TheLifeCo’nun uzun Ar-Ge çalışmaları sonrası üretilen bu özel bronzlaştıran ve bronzluğu koruyan yağı, cilde sadece doğal bronzluk değil, dengeli nem ve esneklik de kazandırıyor.

 

Doğal Cilt Bakım Kremi

Organik hindistan cevizi yağı, avokado yağı, zeytinyağı içeren yüzde 97 oranında doğal cilt kremi, Günlük bakım, duş sonrası nemlendirme için kullanılıyor. Hızlı emilen formülü cildin nem dengesini düzenler, etkisi gün boyu sürer. Masajla sürülürse ciltte hoş bir koku, yüksek nem desteği ve rahatlama yaratıyor.

 TheLifeCo HairFood Doğal Saç Bakım Ürünleri Serisi

Değerli Yağlar Serisi Doğal Şampuan

Yüzde 96 doğal içeriği ile TheLifeCo değerli yağlar serisi doğal şampuanı,  argan yağı, tatlı badem yağı, çörek otu yağı, buğday proteini, provitamin B5, E vitamini içeriyor. Saçlara dolgunluk, parlaklık, canlılık ve dayanıklılık vermesi için uzun yıllar süren Ar-Ge ile formüle edilen şampuan, saç teli ve derisine etki etmesi için ıslak saça uygulanmalı 2-3 dakika bekletilip durulanmalıdır. SLS, SLES, silikon, alkol, paraben ve renklendirici içermeyen şampuan, saçları ağırlaştırmadan besliyor ve ipeksi yumuşaklık sağlıyor.

Değerli Yağlar ile Dipten Uca Onarıcı Bakım! 

Zeytinyağı, seha butter, hint yağı, buğday proteini, provitamin B5, E Vitamini içeren doğal saç maskesi, duş öncesi yoğun onarım için formüle edilmiş. Nemli saç ve saç derisine masaj yaparak uygulanıyor, en az 30 dk beklettikten sonra durulanıyor. Maksimum etki için haftada 2-3 kez kullanılabilir. Saç ve saç derisini yenileyici, saç onarıcı, yapılandırıcı etkisi olan provitamin B5 ve E vitamini ile saç ve saç derisini nemlendirir, saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur.

Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi 20ml şase

Bu şaseler halinde sunulan ve her biri tek kullanımlık olan saç maskesi, zeytinyağı, shea yağı, Hint yağı, buğday proteini, provitamin B5, E Vitamini içeriyor. Duş öncesi saçlarda ve saç derisinde yoğun onarım sağlıyor. Tüm saç tipleri için uygun. Duşta saçlarınızı ıslattıktan sonra uygulamanız ve 30 dakika beklemeniz gerekir. Maksimum etki elde etmek için haftada 2-3 kez tekrarlanması gerekir.  Bu özel maske provitamin B5 ve E vitamini ile saç ve saç derisini kısa sürede yeniliyor.

Doğal Saç Bakım Yağı 

Kurumuş, yıpranmış, eski parlaklığını kaybetmiş saçlar için geliştirilen Doğal Saç Bakım Yağı, banyodan 2-3 saat önce saça ve saç derisine uygulanıyor. Mümkünse sıcak bir havlu ya da bone ile sararak bekletiliyor. Hem yıpranan saçları hem saç derisini hem de kırık saç uçlarını onarıyor. Ağırlaşma yapmayan yüzde 97 doğal formülü, organik Hindistan cevizi yağı, avokado yağı, argan yağı, hint yağı, zeytinyağı içeriyor. Günlük kullanıma da uygun olan yağı, duştan önce sadece saç uçlarına sürüp bir süre bekletip de yıkamak mümkün.

Onarıcı& Şekillendirici Durulanmayan Doğal Saç Bakım Kremi           

Hepimiz ağırlaştırmayan, saçların ışığını söndürmeyen şekillendiricilerin peşindeyiz. TheLifeCo’nun Hint Yağı ve zeytinyağı içeren yüzde 96 doğal yeni saç şekillendirici kremi, güzelliğin matematiğini de değiştirecek gibi görünüyor. İçeriğindeki nem tutucular ve değerli yağlar sayesinde yıpranmış ve nem dengesi bozulmuş saçları onarıyor ve yumuşatıyor. Kullanıldığı ilk andan itibaren saçlara parlaklık kazandırarak canlı görünmesine yardımcı oluyor. En önemlisi gün boyu saçı nemlendiriyor.

 

 

 

Paylaş

Son Yazılanlar

Bedeli pahalı bir dünya kupası

20 Ağustos 2023, Sidney’de Stadium Australia’da önemli bir organizasyonun, Kadınlar Dünya Kupası’nın finalinin son düdüğü ile birlikte İspanyol futbolcular büyük

Putin de olurmuşum ben!!!!

Sizin kırmızı çizginiz nedir ? Hani o çizgiyi geçince savaş ilan edebileceğiniz yer. İşte geçen gün bizim evin “minik” Puta’sına

Eskiden biz arabulucuyduk

Kiracı-ev sahibi arasındaki uyuşmazlıklar dağları aşınca arabuluculuk sistemi zorunlu hale getirilerek uygulanmaya kondu. Düşünün 2020 yılında 27 bin, 2021 yılında

Dayatılan koşullara direnmek

Ne yaman ikilem; bir yanda, şemsiyesi altında yaşayanlara bağışladığı özgürlüğün tek savunucusu rolünü oynarken, diğer yanda soluksuz çalıştırdığı insanları kendisine

Azim, kararlılık ve mücadele

Değerli Bi’nevi Gazete okurları, Özel sebeplerden ötürü uzun bir süredir sizlerle değildim. Bu yüzden öncelikle siz değerli okurlardan, sonra da

Küçük “Puta”lar işini bilir

Siz onları bilmezsiniz. Acındırarak, yardıma muhtaç bir şekilde girerler hayatınıza. Bi mağdur, bi zavallı, bi güçsüz. Tatlı tatlı masum masum

“Cumhuriyet vazgeçmemektir!”

Haçadur Kelleci… Türkiye’nin yetiştirdiği dünya çapında mücevher ustalarından biri… Dünyanın en büyüleyici ve renkli merkezlerinden biri, Kapalıçarşı’da ve Çuhacı Han’da