Yeni Ay ‘beklenmeyeni bekle’ diyor

Pazartesi gününün ilk saatlerinde gece rüyanızda gördüklerinizle kavga ettiğinizi farkederseniz şaşırmayın.

İçsel bir tartışma hali ile uyanıp, güç çekişmeleri ile başlayan gün 10.47 ‘de Ay boşluğa gireceğinden çok da önemli olmayan işlere dikkatinizi çevirmenizle sakinleşebilir. 13.36 itibariyle yeniden daha mühim mevzulara geçebilirsiniz.

16 Ağustos  Çarşamba saat 12.37’ de doğacak Aslan Yeni ayına kadar bitirilmesi sona erdirilmesi gereken işlerin  odaklanmak, toparlamak, ayarlamak, yeniye yer açmak için biraz silkelenmek akıllıca olacaktır.

Pazartesi ve Salı günlerini, özellikle liderlik, sahne sanatları, yaratıcılık, çocuklukla alakalı konular ve tüm bunların psikolojiniz üzerindeki etkilerini anlamak için kullanabilirsiniz. Ay kapanış fazında olduğundan umarım iş ve/veya sanat dünyasından sevilen, bilinen bir kişi ile ilgili üzücü bir haber almayız.

Aslan burcundaki Uranyen Yeni ay beklenmeyeni bekle diyor!

Çarşamba doğacak yeni ay Uranüs etkili.  Sanat, eğlence dünyası, liderler, yöneticiler, çocuklarla alakalı  beklenmeyen önemli durumları hayatlarımıza taşıyabilir.

Finansal konular başta olmak üzere, maddi, manevi güvence duygusunu inşa etmek zorunda bırakacak ani konuları gündeme getirebilir. Tuhaf doğa olaylarını, dengesiz hava koşullarını da ortaya çıkartabilir  ve maalesef depremleri de tetikleyebilir.

Yeni ay doğarken Ay da boşluğa giriyor ve 17si gece yarısına kadar da boşlukta kalıyor. Hem bu sebeple hem de zaten ayın ışıklarının daha rahat görüneceği Perşembe sabahı itibariyle somut adımlar atmanız daha iyi olacaktır. Doğuştan gelen doğal kabiliyetlerinizi, hayata dair istek ve arzularınızı ortaya koymak için kararlar verebilirsiniz.

Tertipli, düzenli ve titiz olmak, biraz kılı kırk yarmak isteyebilirsiniz. Kendinize fazlasıyla yüklenebilir eleştirel davranabilirsiniz. İşleri abartıp bir de üstüne akıntıya karşı kürek çekmeye çalışırsanız epeyce yorulabilirsiniz, dikkatli olunuz.

Yeni ay belli kurallar dahilinde çaba sarf ederek ciddi bir çalışma şekli ile ilerleyecek ama durumu abartmayacak olanların önünü açabilecek etkilere sahip.

Cuma günü şans ve fırsat kapılarını açık olabilir, gözlerinizi dört açın

Haftanın son iş gününde maddi değerlerinizi, bu hayatta neyi hak edip etmediğinizin üzerinde düşünebilir, aynı zamanda bir takım kazanımlarınız edinebilirsiniz. Şansın ve fırsatların yanınızda olduğunu fark edebilirsiniz. “Düşüncelerimi nasıl uygulanabilir hale getirebilirim?” sorusunun cevaplarını da bulabilirsiniz. Başkalarına yardım etmek, iyiliksever bir tutumda olmak, hayal gücünüzü kullanarak sorunlara çözüm bulmak ya da yeni yollar keşfetmek için de ideal birgün Cuma.. Hatta bazı cevaplar birden ve beklemediğiniz bir şekilde de karşınıza çıkabilir.

Cumartesi gününe birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmakla başlayıp tembellikle sona erdirebilirsiniz. İşleri küçük küçük halletmek işleri ilerletebileceği gibi, hepsini birden yapmaya kalmak ortalığı karıştırabilir.  Zaten 11.50  – 14.54 saatleri arasında Ay boşlukta olduğundan işleri biraz yavaşlatmak iyi bir fikir olabilir. Ama herşeye rağmen de neler yapabileceğinizin yani gücünüzün farkına varırsınız.

Pazar günü birileriyle birlikte olma ihtiyacınız karşılanmayabilir, sanki görülmüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ya da ‘bu haksızlık’ diye düşünebilirsiniz. Ama eğer ki kendiliğinden gelişen programlara kendinizi bırakabilirseniz güzel bir pazar günü geçirebilirsiniz.

Sevgiyle.

Gülbin Tomris

Paylaş

Son Yazılanlar

Düğüm dizisi sabah kuşağını bombalamış!

Yeni polisiye dizimiz Düğüm hayırlı olsun.  Amazon Prime’da seyircisiyle buluşan ve yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın yer

Şampiyonluk bağımlısı Yasemin Adar

Şampiyonluk her sporcu için önemlidir. İster en üst seviyede olun, isterseniz daha alt seviyedeki turnuvalarda. Şampiyon olmak, altın madalya almak bulunduğunuz seviyenin zirvesidir. Şimdi bir

Yüreğimden kuş bakışı…

Vesveseli balıklar gibi oradan oraya çırpıştırdığım işler, içinden çıkılmaz hale geldiğinde, renkli çaputların bağlandığı bir ağaca yaptığım düş yuvarına sığınıyorum. Renkli çaputlar fark edilmemi engelliyor,

Flowers Of Manchester…

Spor, milyonlarca insanı heyecanlandıran ve eğlendiren devasa bir dünya. Ancak sporun arkasındaki hikayeler her zaman mutlu sonla bitmiyor. Performansı en üst düzeye çıkarmak, kupalar kazanmak

Bir güzel şehir Selanik

İpsala’dan komşuya geçtikten sonra sizi ilk karşılayan şehir Aleksandrapoli.  Artık bizim için sokak isimleri ile, yerel halkın sadece bildiği lezzet durakları ile avcumuzun içi kadar

Aranıza kara kedi girsin

Hadi kızlar, koyun kahveyi, dedikodu zamanı. Kara kediler, şans getiren üç renkli kediler…İnstagramda durup durup hakkımızda ne var ne yok paylaşıyorsunuz. Görmüyorum, duymuyorum sanmayın. Bizim